خرید vpn ikev2 برای آیفون ، خرید vpn ikev2 بلکبری ، خرید وی پی ان ikev2
15871
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15871,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

خرید vpn ikev2

خرید vpn ikev2

خرید vpn ikev2

خرید vpn ikev2 از سایت getvpn

پروتکل خرید vpn ikev2 یکی از پروتکل های مشتق شده از پروتکل معروف خرید ikev2 IPsec است که فرآیند Tunneling را به خوبی انجام می دهد و بصورت مشترک توسط شرکت سیسکو و مایکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است. این پروتکل بصورت استاندارد در تمامی سیستم عامل های خانواده ویندوز و همچنین تجهیزات خرید وی پی ان ikev2 تعبیه شده است. نسخه های متعددی از IKE وجود دارند که برای پلتفرم های Open Source طراحی و تدوین شده اند.جهت دیدن آموزش نصب ikev2 کلیک کنید.

یکی از مهمترین نقاط قوت IKEv2 که آن را از پروتکل های خرید ikev2 دیگر متمایز می کند قابلیت reconnect کردن و reestablish کردن یک connection است. یعنی در صورتیکه یک connection دچار اختلال و قطعی ارتباط شود ، IKEv2 امکان ادامه connection و ادامه فرآیند کاری را دارد. به همین دلیل مایکروسافت اسم این پروتکل VPN را VPN Connect نیز گذاشته است. هر چند بسیاری از دستگاه های موبایل ترجیح می دهند که از ترکیب پروتکل L2TP/IPsec استفاده کنند ، IKEv2 هم می تواند گزینه جایگزین بسیار مناسبی در این خصوص باشد.

خرید vpn ikev2 برای آیفون ،خرید ikev2 , خرید وی پی ان ikev2

جالب اینجاست بدانید که کاربران خرید وی پی ان بلکبری فقط امکان استفاده از IKEv2 را دارند و دلیل آن هم کاملا مشخص است چون برای همین پروتکل طراحی شده اند. از مهمترین مزایای این پروتکل می توان به سرعت بیشتر به نسبت PPTP,SSTP و همچنین L2TP اشاره کرد ، این پروتکل خرید وی پی ان ikev2 بسیار قابل اعتماد و در اصطلاح Stable است و از الگوریتم های رمزنگاری AES128 , AES 192 و AES 256 بیتی پشتیبانی می کند این پروتکل همانند PPTP و L2TP بسیار ساده پیکربندی می شود. از معایت این پروتکل می توان به عدم پشتیبانی توسط همه سیستم عامل ها و سادگی در Block شدن به نسبت OpenVPN و همچنین Open Source نبودن اشاره کرد.